Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

Cierpliwość i wytrwałość mają magiczne działanie – dzięki nim trudności znikają, a przeszkody ulatniają się

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują

Remonty kompresorów przemysłowych

Profesjonalne, szybkie i kompleksowe remonty kompresorów przemysłowych

Kompresory to urządzenia uniwersalne, które znajdują szerokie zastosowanie w przemyśle, a w niektórych przypadkach stanowią jeden z najważniejszych elementów, pozwalających na sprawne funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Z uwagi na znaczenie tych urządzeń dla procesów technologicznych oferujemy fachowe remonty kompresorów przemysłowych.

Znaczenie kompresorów w przemyśle

Głównym zadaniem kompresora jest wytworzenie wysokiego ciśnienia sprężonego gazu oraz wprawienie go w ruch poprzez wymuszenie przepływu. Kompresory używane są do przedmuchiwania trudno dostępnych miejsc, pompowania, piaskowania, malowania i zasilania urządzeń pneumatycznych.


Urządzenie składa się z wielu elementów, z których każdy może ulec awarii lub zużyciu. Nasza wykwalifikowana karda przeprowadza remonty i konserwacje kompresorów, bez względu na rodzaj urządzenia. Możliwe awarie w kompresorach przemysłowych to m.in.: - w jednostkach olejowych - wyciek oleju, często pod dużym ciśnieniem, co związane jest z nieszczelnościami w budowie urządzenia,
- zatarcie tłoków,
- nieprawidłowa praca śrub w sprężarkach śrubowych,
- przeciążenie urządzenia,
- uszkodzenia łopatek w jednostkach łopatkowych,
- uszkodzenie pasa napędowego,
- błędy w pomiarze ciśnienia w zbiorniku i na wyjściu,
- zablokowanie urządzenia,
- zużycie się poszczególnych podzespołów.

Szybkie i profesjonalne remonty kompresorów przemysłowych

Nasza firma specjalizuje się w usługach dla przemysłu, dlatego wiemy, jak ważne jest szybkie doprowadzenie kompresorów do dobrego stanu technicznego. Oferujemy Państwu kompleksowe remonty kompresorów przemysłowych, montaż tych urządzeń i ich modernizację. Przeprowadzamy również okresowe przeglądy całych kompresorów oraz ich poszczególnych części, m.in. silników, pomp, zbiorników, presostatów i reduktorów. Podczas wykonywania remontów służymy Państwu również doradztwem w zakresie poprawienia wydajności pracy kompresorów. Swoje usługi dostosowujemy do potrzeb przedsiębiorstw - remonty przeprowadzamy na miejscu, w siedzibie klienta.

  • remonty kompresorów przemysłowych

Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę

Kontakt

Proponujemy nawiązanie stałej współpracy w wyżej wymienionym zakresie.

Dane kontaktowe

Telefon:
+48 509 399 198

E-mail:
intertechservice@intertechservice.pl